Home » PROGRAM

PROGRAM

Četvrtak, 10. studenoga 2016.
20:00 Barely Methodical Troupe: Bromance
Zagrebačko kazalište mladih, Teslina 7, Zagreb

Petak, 11. studenoga 2016.
20:00 Alexander Vantournhout & Bauke Lievens: ANECKXANDER
Zagrebačko kazalište mladih, Teslina 7, Zagreb

Subota, 12. studenoga 2016.
20:00 Double Bill:
Nata Galkina: Antipode
Alexander Vantournhout & Harald Austbø: WAK

Zagrebačko kazalište mladih, Teslina 7, Zagreb

Ponedjeljak, 14. studenoga 2016.
10:00-16:00 konferencija “Otherhood: Circus and Identity”
Pogon – konferencijska dvorana, Ul. kneza Mislava 11, Zagreb

Utorak, 15. studenoga 2016.
10:00-16:00 konferencija “Otherhood: Circus and Identity”
Pogon – konferencijska dvorana, Ul. kneza Mislava 11, Zagreb
20:00 L’Estock Fish: Kuliss SVJETSKA PRETPREMIJERA!
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb

Srijeda, 16. studenoga 2016.
20:00 L’Estock Fish: Kuliss – PREMIJERA!
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb

Četvrtak, 17. studenoga 2016.
20:00 Miguel Gigosos Ronda: Möbius SVJETSKA PRETPREMIJERA!
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb
20:00 Triko Cirkus Teatar: Klaunski cabaret PREMIJERA!
Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

Petak, 18. studenoga 2016.
18:00 ROOM 100: BLINK SVJETSKA PREMIJERA!
Teatar &TD, Savska 25, Zagreb
20:00 Angela Wand: Wounded Animals
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb
22:00 Triko Cirkus Teatar: Klaunski cabaret 
Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

Subota, 19. studenoga 2016.
13:00 ROOM 100: BLINK
Teatar &TD, Savska 25, Zagreb
20:00 Triko Cirkus Teatar: Klaunski cabaret
Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

Nedjelja, 20. studenoga 2016.
20:00 Cridacompany: Mama/Papa carnaval – MEĐUNARODNA PREMIJERA!
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb

Utorak, 22. studenoga 2016.
20:00 WHS: Lähtö
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb

Četvrtak, 24. studenoga 2016.
20:00 WHS: Cutting Edge
Scena Travno, Božidara Magovca 17 (Mamutica), Zagreb

Nove programe 11. FNC-a (10.-24.11.2016.) otkrivamo uskoro…